
Ручки для дверей на планці різьблена Trion ЦАМ CESARE Dark MAB 85 mm new
1 109 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 558949517
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити дверні ручки на планці Trion ЦАМ CESARE Dark MAB 85 mm new для міжкімнатних і вхідних дверей по дешевим цінам з доставкою у всі регіони України Ручка на планці TRION встановлюється на міжкімнатні або вхідні двері. Використовується для комплектації замками під циліндр європейського стандарту. Високоякісний сплав ZAMAK і багатошарове гальванічне покриття забезпечують надійність і довговічність виробу. Різноманітність кольорів і моделей дозволяє використовувати дані ручки під різноманітний інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRION |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Стиль виконання | Античний |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 125 мм |
| Ширина розетки/планки | 40 мм |
| Висота розетки/планки | 265 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий кави |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109 ₴/пара


