Замок врізний під сувальдним ключем FZB 10-03-001 3кл
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 50 мм |
| Вид замку | Додатковий |
| Вихід ригеля | 22 мм |
| Діаметр ригеля | 8 мм |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип замку | Механічний |
| Тип замикання | Двостороння |
| Торговельна марка | FZB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴


