-20%

Врізний замок для металевих та дерев'яних дверей сувальдний додатковий 5 ключів Trion 1355 NP (аналог class 009)
480 ₴
384 ₴
- Готово до відправки
- Код: 965854279896
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити механізм врізний Trion 1355 NP (аналог замка class 009) для металевих та дерев'яних дверей за дешевими цінами з доставкою у всі регіони України
Замок Trion 1355 5 ключів Триригельний замок із шестисувальдним механізмом секретності
Trion 1355 від відомого виробника, призначений для монтажу на вхідних дверях, металевих шафах та сейфах.
- Габаритні розміри корпусу – 83 х 83 х 25 мм.
- Ригеля сталеві циліндричні діаметром 12 мм, виліт 21 мм.
- Корпус та кришка замку виконані з якісної сталі.
- Відстань до ключового отвору (Backset) 55 мм.
- Кількість ключів-5шт
- Відповідка планка і накладки йде в комплекті.
Для тривалої експлуатації виробу слід періодично проводити чищення механізму від пилу та бруду. З цією метою можна використовувати спеціальні засоби для цього замків. Виробник Trion – це гарантія якості та надійності за привабливою ціною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRION |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 52 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Сталь |
| Торговельна марка | TRION |
| Бэксет | 55 мм |
| КРАЇНА - ВИРОБНИК | Китай |
| СТОРОНА ВІДКРИВАННЯ | Універсальна |
| Комплектність замку | Тільки механізм |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Матеріал дверей | Для металевих дверей |
| Спосіб відкривання | Ключ-ключ |
| Тип замку | врізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴









