
Замок врізний додатковий сувальдний для дерев'яних та металевих дверей ОРІГІНАЛ GURDIAN 10.01 4 ключа
2 640 ₴
2 376 ₴
- Готово до відправки
- Код: 571311932
- +380 (96) 949-56-60Менеджер
Замок врізний додатковий сувальдний для дерев'яних та металевих дверей ОРІГІНАЛ GURDIAN 10.01 4 ключа
Експлуатується замок залежно від можливостей, що може зберігатися в роботі роками. Компонується він практично як із дверима вхідного типу, так і з міжкімнатними. Модель компактна та легко вбудовується у двері, придатна для встановлення у будові з металу, дерева.
Замок врізний GURDIAN 10.01 універсальний, підходить для дверей правого та лівого відчинення. Корпус замку виконаний із міцної сталі та має антикорозійне покриття.
Гарантія на роботу замку для вхідних дверей складає 1 рік.
Замок GURDIAN-10.01 – це врізний замикаючий механізм сувальдного типу. Вирізняється високим ступенем надійності, забезпеченої захисними системами від злому.
У комплект входять 4 ключі (довжина ключа – 98 мм, довжина шийки ключа – 64 мм).
Переваги:
- ресурс роботи понад 80 тис. циклів;
- хибні пази для захисту від розтину відмичкою;
- Запор на три ригелі.
Бексет, мм-50
Ширина передньої планки, мм-26.
Висота передньої планки, мм-155.
Кількість ключів-4 довгих ключа
Клас міцності замку –2.
Гарантована кількість циклів відкривання/закривання-200000.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гардіан |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 13.5 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Додаткові | |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Матеріал | Чавун |
| Країна-виробник | Україна |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Торговельна марка | АРИКО |
| Бэксет | 50 мм |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Вид замку | Додатковий |
| Тип замикання | Двостороння |
| Тип замку | АРИКО |
- Ціна: 2 376 ₴





