-10%

Замок врізний із засувкою під циліндр для металевих дверей хвірток гаражів ОРИГІНАЛ 32.11 85 мм
2 160 ₴
1 944 ₴
- Готово до відправки
- Код: 571311942
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити замок врізний циліндровий GUARDIAN ОРИГІНАЛ 32.11 (77 мм 4 кл) для дерев'яних та металевих дверей за дешевими цінами з доставкою у всі регіони України
Замок врізний 32.11 циліндровий призначений для встановлення в металеві двері, шафи та сейфи.
- Підходить для дверей правого та лівого відчинення. Корпус замку для дверей виконаний із міцної сталі та має антикорозійне покриття. Встановлюється як із роздільною фурнітурою, так і з ручками на планці.
- Замок дверний універсальний, підходить для дверей правого та лівого відчинення та встановлюється з роздільною фурнітурою.
- Циліндровий механізм, запірна планка до комплекту не входить.
- Гарантія працювати замка 1 рік.
- Посилений захист замку від злому - при повністю висунутих ригелях 30% їхньої довжини залишається в корпусі замку.
Характеристики:
- Вага кг-1.25.
- Бексет, мм-65.
- Міжосьова відстань, мм-85.
- Шток, мм-8.
- Ширина передньої планки, мм-30.
- Висота передньої планки, мм-250.
- Колір-нікельований/а.
- Матеріал засувки-метал.
- Матеріал ригеля-сталь.
- Кількість ригелів у стандартній комплектації-3.
- Клас міцності замку 4.
- Гарантована кількість циклів відкривання/закривання-200000.
- Розмір (ДхШхВ) см-27x12x3.5.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гардіан |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 65 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Сталь |
| Країна-виробник | Росія |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Торговельна марка | ГАРДІАН |
| Бэксет | 50 мм |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Вид замку | Основний |
| Тип замикання | Двостороння |
| Тип замку | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 944 ₴



