
Замок врізний додатковий під циліндр для дерев'яних та металевих дверей ОРІГІНАЛ GUARDIAN 32.01
1 680 ₴
1 512 ₴
- Готово до відправки
- Код: 571311941
- +380 (96) 949-56-60Менеджер
Замок врізний додатковий під циліндр для дерев'яних та металевих дверей ОРИГІНАЛ GUARDIAN 32.01
Експлуатується замок залежно від можливостей, що може зберігатися в роботі роками. Компонується він практично як із дверима вхідного типу, так і з міжкімнатними. Модель компактна та легко вбудовується у двері, придатна для встановлення у будові з металу, дерева.
Замок врізний GUARDIAN 32.01 універсальний, підходить для дверей правого та лівого відчинення. Корпус замку виконаний із міцної сталі та має антикорозійне покриття.
Гарантія на роботу замку для вхідних дверей складає 1 рік.
Замок GUARDIAN-32.01 - це врізний замикаючий механізм сувальдного типу. Вирізняється високим ступенем надійності, забезпеченої захисними системами від злому.
Переваги:
- ресурс роботи понад 80 тис. циклів;
- хибні пази для захисту від розтину відмичкою;
- Запор на три ригелі.
Бексет, мм-65.
Ширина передньої планки, мм-26.
Висота передньої планки, мм-155.
Клас міцності замку –2.
Гарантована кількість циклів відкривання/закривання-200000.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гардіан |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Матеріал | Чавун |
| Країна-виробник | Україна |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Торговельна марка | АРИКО |
| Бэксет | 50 мм |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Вид замку | Додатковий |
| Тип замикання | Двостороння |
| Тип замку | АРИКО |
- Ціна: 1 512 ₴




