
Замок врізний з клямкою 4-ригеля під циліндр 85 мм SECUREMME 2603LCR0328CXX лівий 50693
2 993 ₴
- В наявності
- Код: 96585427183
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок врізний з клямкою 4-ригеля під циліндр 85 мм SECUREMME 2603LCR0328CXX лівий 50693 Замок 2603DCR0328CXX оснащений запатентованим кріпленням, що захищає циліндровий механізм від вибивання. У замку є додаткова точка замикання (в закритому положенні замку засувка не працює) і унікальна захист SECURTINA (запатентована система, що забезпечує захист замку при силовому впливі).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Securemme |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 63 мм |
| Вид замку | Основний |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм закривання | Циліндровий |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Напрямки відчинення | Ліве |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип замку | Механічний |
| Тип замикання | Двостороння |
| Торговельна марка | SECUREEMME |
| Колір | Нікель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 993 ₴
