
Замок для дверей сувальдний TRION CY-1380(аналог ЕЛЬБОР ReX 1.3 (1.04.02), 5 кл.
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 607685607
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок для дверей сувальдний TRION CY-1380(аналог ЕЛЬБОР ReX 1.3 (1.04.02), 5 кл.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRION |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 21.5 мм |
| Додаткові | |
| Backset | 78 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Матеріал | Сталь |
| Країна-виробник | Росія |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Торговельна марка | ЕЛЬБОР |
| Бэксет | 78.5 мм |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Вид замку | Додатковий |
| Тип замикання | Двостороння |
| Тип замку | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴


