
Замок врізний FZB 9011 SR-3R GP 10-12-004
288 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96585426607
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механізм врізний FZB 9011 SR-3R AB 10-12-004
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 40 мм |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Механізм закривання | Циліндровий |
| Призначення | Для міжкімнатних дверей |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип замикання | Двостороння |
| Торговельна марка | FZB |
| Колір | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴

