-20%

Накладка під євроциліндр Квадратна Trion FTZ49+cylinder MSN
370 ₴
296 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96585426548
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити накладку під євроциліндр Trion FTZ49+cylinder MSN Квадрат для міжкімнатних і вхідних дверей по дешевим цінам з доставкою у всі регіони України
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRION |
| Тип | Накладка |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сатин |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 52 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних і міжкімнатних дверей |
| Країна-виробник | Китай |
| Форма розетки | Квадратна |
| Торговельна марка | TRION |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴




