
Замок врізний KALE 267
1 056 ₴
- В наявності
- Код: 965854279668
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити механізм врізний KALE 267 без планки бексет 60 mm металевих дверей по дешевим цінам з доставкою у всі регіони України
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 60 мм |
| Вихід ригеля | 12 мм |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Механізм закривання | Циліндровий |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Торговельна марка | KALE |
| Колір | Нікель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴


