
Замок врізний KALE 257 Х з нічником і відповідною планкою хром
1 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96585426462
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити механізм врізний KALE 257 бексет 60 mm Нікель для металевих і дерев'яних дверей по дешевим цінам з доставкою у всі регіони України
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 60 мм |
| Вихід ригеля | 34.5 мм |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Механізм закривання | Циліндровий |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Торговельна марка | KALE |
| Колір | Нікель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴

