-10%

Замок врізний Арико ЗВ-8 (аналог Гардіан 10,01)
380 ₴
342 ₴
- Готово до відправки
- Код: 607685583
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механізм врізний Арико ЗВ-8 Врізний замок серії Арико ЗВ-8 відокремлює сувальдний тип механізму секретності, три циліндричних ригеля і вхід під ключ. Також, модель має передню планку, на якій тримається, дві панелі для входу ключа (одна з засувкою), п'ять робочих ключів. Вигідним стало рішення виробника створити конструкцію металевої. У такому вигляді їй притаманна надійність, витривалість, здатність переносити навантаження на корпус різного плану. Експлуатується замок в залежності від можливостей, може зберігатися в роботі роками. Компонується він практично як з дверима типу вхідного, так і з міжкімнатними. Модель компактна і легко вбудовується в двері, придатна для установки в будові з металу, дерева.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | арико |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 50 мм |
| Вид замку | Додатковий |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Діаметр ригеля | 13,5 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип замку | АРИКО |
| Тип замикання | Двостороння |
| Торговельна марка | АРИКО |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴

