-10%

Замок врезной Мотор Сич-ЗВ-7-с ручками чёрный
650 ₴
585 ₴
- Готово до відправки
- Код: 607238859
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок врезной Мотор Сич-ЗВ-7-с ручками чёрный
Замок предназначен для деревянных дверей толщиной 40 мм жилых и общественных помещений. Замок закрывается на засов с обеих сторон поворотом ключа. Защелка открывается как при помощи ручки, так и при помощи ключа. Замок универсальный, т.е. может устанавливаться на двери левого и правого открывания.
ВАТ Запорізький завод споживчих товарів "Мотор Січ" - одне з провідних у світі і єдине в Україні підприємство по виготовленню і супроводу в експлуатації авіаційних двигунів для літаків і вертольотів різного призначення. Підприємство виготовляє понад 150 найменувань товарів народного
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 55 мм |
| Вид замку | Основний |
| Вихід ригеля | 23 мм |
| Комплектність замку | Механізм + ручки + серцевина |
| Матеріал | Сталь |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Механізм закривання | Циліндровий |
| Призначення | Для вхідних і міжкімнатних дверей |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Спосіб фіксації | Язичок |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип замку | Механічний |
| Тип замикання | Двостороння |
| Тип ручки | На планці |
| Торговельна марка | МОТОР СІЧ |
| Форма планки | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴

