
Замок-засувка на китайські двері Sell-pol
792 ₴
- Готово до відправки
- Код: 965854279659
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити Замок-засувка на китайські двері Sell-pol для металевих дверей по дешевим цінам з доставкою у всі регіони України
Характеристики
| Комплектація | |
|---|---|
| Кількість ключів | 3 |
| Основні атрибути | |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 60-70 мм |
| Вид замку | Додатковий |
| Вихід ригеля | 25 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Механізм закривання | Циліндровий |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип замку | Механічний |
| Тип замикання | Двостороння |
| Торговельна марка | HI-DOOR |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴




