
Механізм дверей врізний KALE 189 3M бексет: 45 mm Нікель
672 ₴
- Готово до відправки
- Код: 558949945
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити механізм врізний KALE 189 3M бексет: 45 mm Нікель для металопластикових дверей по дешевим цінам з доставкою у всі регіони України
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Клас захисту замку | 2 |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Нікель |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
| Можливість перекодування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 див. |
| Вихід ригеля | 20 |
| Діаметр ригеля | 12 |
| Довжина | 71 см |
| Міжосьова відстань | 45 |
| Застосування замку | дерев'яні та металеві двері |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴



