
Замок сувальдний додатковий для вхідних дверей CLASS L-S-406C-CR (аналог Ельбор 1.04.06), 3 ригелі ф12 мм
1 056 ₴
- Немає в наявності
- Код: 607686151
- +380 (96) 949-56-60Менеджер
Замок врізний CLASS L-S-406C-CR (ан. Ельбор 1.04.06) сувальдний додатковий, 3 ригелі ф12 мм
CLASS 0406 – врізний додатковий замок. Його система закривання складається з особливих сувальд, які розташовані з обох боків планки ригеля. Корпус замка виготовлений з оцинкованої сталі.
Три стальні ригелі діаметром 12 мм відповідають за надійне фіксування дверей, гарантуючи високий рівень безпеки. Загальна висота виходу становить 21,5 мм. Відстань від центру отвору запірного елемента до торцевої планки замка (бексет або дормас) становить 53,5 мм.
Даний замок чудово підходить для використання як додаткового зачіпного механізму у вхідних дверях житлових будинків, приміщень, гаражів або комерційних об'єктах. Торцева планка кольору сатин. Вона має прямокутну форму. До комплекту входять металеві ключі у кількості 5 штук. Характеристики:
Тип встановлення - верхній додатковий
Спосіб монтажу - вірзний
Механізм секретності - сувальдний
3 циліндричних ригеля діаметром 12 мм
Колір торцевої планки - сатин
Вихід ригелів - 21,5 мм
Розміри замка - 86х83х18 мм
Бексет - 53,5 мм
Розміри торцевої планки - 25х143х2,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CLASS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 21.5 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 53.5 мм |
- Ціна: 1 056 ₴



