
Замок накладний сейфовий KS-206-1 {АНАЛОГ БОРДЕР ЗН4-8С/13} 2 ключі, червоний
960 ₴
768 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96585426569
- +380 (96) 949-56-60Менеджер
Замок накладний сейфовий KS-206-1 {АНАЛОГ БОРДЕР ЗН4-8С/13} 2 ключі, червоний
Опис: УВАГА: Даний замок є якісним аналогом сейфового замка Бордер (Border), а не оригінальним виробом.
Сейфовий накладний замок KS-206-1 (аналог БОРДЕР ЗН4-8С/13) призначений для блокування силових частин, що замикаються, у збройових та офісних сейфах, а також у бухгалтерських та металевих шафах (дверей, секцій, шухляд). Замок вирізняється особливою надійністю та безвідмовною роботою протягом тривалого часу.
Конструкція ригелів передбачає їхнє обертання навколо своєї осі, що ефективно запобігає зламу шляхом перепилювання. У відкритому стані ключ фіксується в замковій щілині, що виключає можливість залишити сейф незачиненим.
Характеристики:
-
Виробник — KS (аналог BORDER)
-
Застосування замка — Металеві двері, захисні конструкції
-
Тип встановлення замка — Накладний
-
Відкривання блоку — Універсальне
-
Механізм секретності — Сувальдний
-
Можливість заміни механізму — Ні
-
Кількість ригелів — 2
-
Форма ригеля — Циліндрична
-
Діаметр ригеля — 19.4 мм
-
Вихід ригеля — 21.0 мм
-
Автоматичне замикання — Ні
-
Відкриття пристрою — Ключем
-
Можливість перекодування — Ні
-
Кількість ключів — 2
Додаткові характеристики:
-
Засувка — Відсутня
-
Комплектація ручками — Не комплектується
-
Тип замка — Сейфовий
-
Кількість сувальд — 7
-
Довжина ключа — 102 мм
-
Додаткове замикання зсередини — Ні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BORDER |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість ригелів | 2 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 19.4 мм |
| Вихід ригеля | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для сейфів |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Сталь |
| Країна-виробник | Росія |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Торговельна марка | BORDER |
| Бэксет | 66.5 мм |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Вид замку | Основний |
| Тип замку | Механічний |
- Ціна: 768 ₴

