-10%

Замок врізний CLASS з ручками 7255-2 AB (аналог Мотор Січ)
1 037 ₴
933 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96585427997891
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок врізний CLASS з ручками 7255-2 AB (аналог Мотор Січ) Замок врізний моделі 7255 призначений для замикання лівих і правих дверей, що відкриваються як всередину, так і назовні. Замок використовується для установки в житлах на полегшені дерев'яні двері, вагою не більше 50 кг, товщиною не більше 50 мм, Матеріал виготовлення ручок: алюміній. Комплектність поставки: Корпус замку Ручки з накладками Відповідна планка, Комплект кріплення Квадрат під ручки Паспорт Замки серії стандарт - це друга лінія якості, що забезпечує високі характеристики продукції за рахунок поєднання грамотного підбору матеріалів і уніфікованих технологічних процесів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Тип замка | врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних і міжкімнатних дверей |
| Колір | Бронза |
| Тип ручки | Ручки на планці |
| Торговельна марка | KEDR |
| КРАЇНА - ВИРОБНИК | Китай |
| СТОРОНА ВІДКРИВАННЯ | Універсальна |
| Комплектність замку | Механізм + ручки |
| Механізм закривання | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Тип замку | врізний |
| Спосіб фіксації | Язичок |
| BACKSET (БЭКСЕТ) | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴




