-30%

Комплект дверної ручки на квадратній розетці з механізмом та засувкою 3 TRION NEGRO74 AL-AL MB чорний
1 267 ₴
887 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96571
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити якісний та надійний комплект дверної ручки на квадратній розетці з механізмом та клямкою 3 TRION NEGRO74 AL-AL MB чорний за найвигіднішою ціною з доставкою по всіх регіонах України.
Комплект дверної ручки на квадратній розетці з механізмом та засувкою 3 TRION NEGRO74 AL-AL MB чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRION |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Чорний |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Так |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 50 мм |
| Висота розетки/планки | 50 мм |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 887 ₴




