
Замок накладний Бар'єр Каре золото
7 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 607238901
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок накладний Бар'єр Каре золото
Бар'єр-Каре — це вкладний варіант циліндрового замка від відомого пітерського виробника. Якщо бути точним, то розглянутий замок можна встановити й у накладному варіанті. Але цей різновид установки щодо цього замка нам не особливо цікавий, тому ми будемо акцентувати увагу саме на вкладному способу встановлення цього замка.
Замок універсальний і може бути встановлений на двері лівого або правого, зовнішнього або внутрішнього відкривання. Під час встановлення накладним способом товщина полотна дверей має бути не менш ніж 20 мм, вкладним способом — від 45 міліметрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Поливектор |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Матеріал | Сталь |
| Торговельна марка | ПОЛИВЕКТОР |
| КРАЇНА - ВИРОБНИК | Росія |
| СТОРОНА ВІДКРИВАННЯ | Універсальна |
| Механізм закривання | Циліндровий |
| Вихід ригеля | 39 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Тип замку | Механічний |
| BACKSET (БЭКСЕТ) | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴
