
Комплект дверний врізний замок колір хром із ручками та циліндром і ключами для дверей APECS 1323/60 AL NI
2 160 ₴
1 944 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1323/60 AL NI
- +380 (96) 949-56-60Менеджер
Купити замок врізний із ручками Замок врізний з ручками APECS1323/60 AL NI для металевих і дерев'яних дверей за дешевшими цінами з доставкою у всі регіони України
Apecs 1323/60 AL NI — врізний циліндровий замок, належить до популярних розроблень відомого китайського бренда. Цю модель можна встановлювати на металеві або дерев'яні двері. У комплекті із замком йдуть алюмінієві ручки зі стійким до вологи гальванічним покриттям під нікель
Сам корпус замка обладнаний циліндровим механізмом розміром 60 мм ключ/ключ. Клас зламостійкості за ГОСТом — другий.
-Рекомендований для встановлення у вхідні двері-Так
-Рекомендований для встановлення в міжкімнатні двері-Так
-Тип кріплення врізного. замка-Ліцева планка
-Тип ригелів — класичний/Прямокутний
-Виліт ригелів — 20 мм.
-Видалення ключового отвору (Backset) 40 мм.
-Тип механізму секретності —Циліндровий
-Засувка — класична
-Міжосева відстань — 80 мм.
-Комплектація ручками-Так
-Способ встановлення ручки — Стяжні болти
-Матеріал ручки — Алюміній
-Покриття ручок-Гальваніка
-Колір ручки-нікель
-Автоматичне замикання — HE
-Кільність точок замикання — 1
-Додаткове замикання зсередини-ні
-Покриття лицьової планки-Гальваніка
-Колір лицьової планки-Нікель
-Тип-засувки — Універсальна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 80 мм |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних і міжкімнатних дверей |
| Колір | Нікель |
| Тип ключа | Англійська |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип ручки | На планці |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Торговельна марка | APECS |
| Бэксет | 55 мм |
| Комплектність замку | Механізм + ручки |
| Механізм закривання | Циліндровий |
| Вид замку | Основний |
| Спосіб відкривання | Ключ - ключ |
| Тип замикання | Двостороння |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Тип замку | Механічний |
| Спосіб фіксації | Язичок |
- Ціна: 1 944 ₴






