-10%

Замок врізний із засувкою і бронепластиною для металевих дверей хвірток гаражів ОРИГІНАЛ GUARDIAN 50.11 (77 мм 4 ключі)
3 840 ₴
3 456 ₴
- Готово до відправки
- Код: 571311937
0 (800) 35-84-92
бесплатно с номеров Украины- +380 (96) 949-56-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити механізм врізний GUARDIAN ОРИГІНАЛ 50.11 (77 мм 4 кл) з бронепластиною для дерев'яних та металевих дверей за дешевими цінами з доставкою у всі регіони України
Замок врізний 50.11 сувальдний призначений для встановлення в металеві двері, шафи та сейфи.
Підходить для дверей правого та лівого відчинення. Корпус замку для дверей виконаний із міцної сталі та має антикорозійне покриття. Встановлюється як із роздільною фурнітурою, так і з ручками на планці.
Переваги даного замку:
- захист від розтину відмичкою - хибні пази на стійці та сувальдах, збільшена жорсткість пружин сувальд.
- Захист від згортання – ослаблений зуб рейки хвостовика.
- Захист від злому - при повністю висунутих ригелях замку, 30 відсотків їхньої довжини залишається в корпусі замку, посилена конструкція засувів.
- Захист від висвердлювання, зовнішня броня пластина.
- Захист від висвердлювання - загартована стійка хвостовика.
- Захист від вандалів – відсутня нижня стінка корпусу замка.Тип механізму сувальдний.
Характеристики:
- Тип установки-врізний.
- Товщина полотна дверей від 40 мм до 75 мм.
- Кількість сувальд-8 шт.
- Виліт ригелів 26 мм.
- Діаметр ригелів 15,8 мм.
- Бексет (Backset) 65мм.
- Міжосьова відстань 77 мм.
- Шток 8мм.
- Ширина передньої планки 30 мм.
- Висота передньої планки 228 мм.
- Кількість ключів 4 шт.
- Розміри (ДхШхВ) 228x100x30 мм.
- Маса 1,3 кг.
- Гарантія працювати замку становить 1 рік.
УВАГА! Запірна планка до комплекту не входить.
Назва кольору
Нікельований
Комплектація
- Замок врізний 50.11, сувальдний-1шт.,
- 4 ключі, інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гардіан |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Міжосьова відстань | 77 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Основний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 65 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 4 |
| Захисна бронепластина | 1 |
| Захисна броненакладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Сталь |
| Країна-виробник | Росія |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Торговельна марка | ГАРДІАН |
| Бэксет | 50 мм |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Вид замку | Основний |
| Тип замку | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 456 ₴




