
Замок врізний сувальдний для дерев'яних та металевих дверей ОРИГІНАЛ ELBOR КРЕМІНЬ 1.04.02 5 ключів
2 400 ₴
2 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: 571311921
- +380 (96) 949-56-60Менеджер
Замок врізний додатковий сувальдний для дерев'яних та металевих дверей ОРІГІНАЛ ELBOR КРЕМІНЬ 1.04.02 5 ключів
Експлуатується замок залежно від можливостей, що може зберігатися в роботі роками. Компонується він практично як із дверима вхідного типу, так і з міжкімнатними. Модель компактна та легко вбудовується у двері, придатна для встановлення у будові з металу, дерева.
Замок врізний ELBOR КРЕМІНЬ 1.04.02 універсальний, підходить для дверей правого та лівого відчинення. Корпус замку виконаний із міцної сталі та має антикорозійне покриття.
Гарантія на роботу замку для вхідних дверей складає 1 рік.
Замок ELBOR КРЕМІНЬ 1.04.02 – це врізний замикаючий механізм сувальдного типу. Вирізняється високим ступенем надійності, забезпеченої захисними системами від злому.
Переваги:
- ресурс роботи понад 80 тис. циклів;
- хибні пази для захисту від розтину відмичкою;
- Запор на три ригелі.
Бексет, мм-78,5.
Ширина передньої планки, мм-25.
Висота передньої планки, мм-152.
Кількість ключів-5 шт
Клас міцності замку –2.
Гарантована кількість циклів відкривання/закривання-200000.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гардіан |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 21.5 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Матеріал | Чавун |
| Країна-виробник | Україна |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Торговельна марка | АРИКО |
| Бэксет | 50 мм |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Вид замку | Додатковий |
| Тип замикання | Двостороння |
| Тип замку | АРИКО |
| Backset | 78.5 мм |
- Ціна: 2 160 ₴





